مراسم سی و سومین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر، ضیافت افطار و تجلیل از نیروهای بازنشسته این واحد دانشگاهی با حضور محسن مرادی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد، تنی چند از رؤسای ادوار گذشته واحد، تعدادی از مسئولان شهرستان کاشمر و منطقه بزرگ ترشیز، کارکنان و اساتید برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ندای دانش  مراسم سی و سومین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر، ضیافت افطار و تجلیل از نیروهای بازنشسته این واحد دانشگاهی با حضور محسن مرادی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد، تنی چند از رؤسای ادوار گذشته واحد، تعدادی از مسئولان شهرستان کاشمر و منطقه بزرگ ترشیز، کارکنان و اساتید برگزار شد.

در این مراسم سیدمحمد جوادموسوی گزارشی از دانشگاه آزاداسلامی واحد کاشمر ارائه داد

در ادامه مراسم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان نیز به ایراد سخنانی پرداخت و در پایان  از تلاش همه پرسنل بازنشسته و روسای ادوار گذشته این واحد دانشگاهی تشکر و قدردانی کرد.

این مراسم با برنامه‌های متنوع اجرای سرود دانش آموزان مدارس سما، پخش کلیپ و شعرخوانی گروه توشیح ادامه پیدا کرد.

در پایان مراسم از خدمات ارزنده روسای ادوار گذشته واحد،۴ همکاران بازنشسته و خانوداه ۲ همکار مرحوم شده آقایان رحمانی و سجادیان که تلاش آنان باعث پیشرفت، رشد و شکوفایی واحد دانشگاهی کاشمر شده با اهدای لوح و تندیس تجلیل بعمل آمد.

 

شایان ذکر است رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی در این سفر از فعالیت های سرای شیرینی و مجموعه گردشگری، رفاهی، آموزشی واحد کاشمر که توسط بخش خصوصی در حال تغییر کاربری بوده و بزودی به بهره برداری خواهد رسید بازدید نمودند