به گزارش پایگاه خبری ندای دانش به نقل کلام قلم، پایگاه اطلاع رسانی کنف نشر به مدیریت سید محمدرضا حسینی علی آباد در تابستان سال ۱۴۰۰ با همکاری دبیرخانه کنفرانس ها و نشریات و با پشتیبانی از آن ها و همچنین به منظور اطلاع رسانی کنفرانس ها، همایش ها، کنگره ها، سمینارها، نشریات و رویدادهای علمی ملی و […]

به گزارش پایگاه خبری ندای دانش به نقل کلام قلم، پایگاه اطلاع رسانی کنف نشر به مدیریت سید محمدرضا حسینی علی آباد در تابستان سال ۱۴۰۰ با همکاری دبیرخانه کنفرانس ها و نشریات و با پشتیبانی از آن ها و همچنین به منظور اطلاع رسانی کنفرانس ها، همایش ها، کنگره ها، سمینارها، نشریات و رویدادهای علمی ملی و بین المللی راه اندازی و تاسیس شده است.

همواره سعی می نماییم که این پایگاه به عنوان مرجعی معتبر و بروز از اطلاعات و مشخصات رویداد ها و مجلات، ابزاری موثر و مشکل گشا برای پژوهشگران و دانشجویان باشد تا به سهولت رویداد ها و ژورنال های مدنظر خود را بیابند.

یکی از اهداف و رسالت پایگاه اطلاع رسانی کنف نشر، پوشش تمام همایش ها، کنفرانس ها، سمینارها، نشست های علمی، مجلات و نشریات علمی در سطوح ملی و بین المللی می باشد. بنابراین کلیه مسئولین رویدادهای علمی می توانند اخبار و مطالب خود را جهت نشر در این پایگاه ارسال نمایند.

هم اکنون با همراهی دبیرخانه همایش ها و نشریات، بیش از ۱۰۰۰ عنوان مجله، همایش و نشست در موضوعات گروه علوم پایه، گروه فنی مهندسی، گروه هنر، گروه زبان، گروه علوم انسانی، گروه علوم پزشکی، گروه علوم اسلامی و گروه علوم کشاورزی و منابع طبیعی در این پایگاه درج و منتشر گردیده تا در دسترس علاقه مندان قرار گیرد.