۷۰۰ خبرنگار تسهیلات خرید کالای خود را انتخاب کردند / متقاضیان، منتظر پیامک بانک عامل باشند
۷۰۰ خبرنگار تسهیلات خرید کالای خود را انتخاب کردند / متقاضیان، منتظر پیامک بانک عامل باشند

بنابر اعلام جهاد کالا، تا کنون 712 نفر از خبرنگاران و اصحاب رسانه با مراجعه به بخش ویژه خبرنگاران سایت جهاد کالا نسبت به ثبت مشخصات و انتخاب تسهیلات خود اقدام کرده‌اند

به گزارش پایگاه خبری ندای دانش به نقل گیل فام ، طبق هماهنگی‌های به‌عمل آمده مقرر است؛ بانک آینده به عنوان بانک عامل برای خبرنگارانی که دارای شماره حساب در آن بانک هستند پیامکی به منظور مراجعه به شعب بانک و تشکیل پرونده و دریافت کارت خرید کالا ارسال کند.

همچنین خبرنگارانی که شماره حساب در بانک آینده ندارند، به صورت گروهی توسط بانک افتتاح حساب می شوند و سپس برای مراجعه به شعب بانک، پیامک برای آنها ارسال می شود.

دیگر خبرنگاران و اصحاب رسانه‌ای که پیشتر با ورود به سامانه جامع رسانه‌های کشور درخواست خود را برای بهره‌مندی از تسهیلات خرید کالا ثبت کرده و اسامی آن‌ها تایید شده است، تا پایان اردیبهشت‌ماه فرصت دارند با مراجعه به بخش ویژه خبرنگاران سایت جهاد کالا  نسبت به ثبت مشخصات و انتخاب تسهیلات خود اقدام کنند.

گفتنی است گروه جهاد کالا پس از دریافت اسامی حدود ۳ هزار نفر از خبرنگاران و اصحاب رسانه که درخواست خود را برای بهره‌مندی از تسهیلات خرید کالا در سامانه جامع رسانه‌های کشور ثبت کرده بودند، اعلام کرد: متقاضیان می‌توانند پس از افتتاح حساب در صورتی که دارای رتبه اعتباری مناسب باشند تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند.

وام خرید کالای ایرانی طبق تفاهم‌نامه معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با معاونت تجارت و خدمات وزارت صمت به اصحاب رسانه؛ خبرنگاران، صاحبان امتیاز و مدیران مسئول قابل پرداخت است.