برگزاری جشنواره‌های فرهنگی به معرفی فرهنگ ایرانی اسلامی در جامعه کمک می‌کند
برگزاری جشنواره‌های فرهنگی به معرفی فرهنگ ایرانی اسلامی در جامعه کمک می‌کند

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به نقش برنامه‌های فرهنگی مثل جشنواره حبیب در اشاعه فرهنگ ایرانی اسلامی در جامعه گفت:می‌توان از طریق اجرای برنامه‌هایی مثل جشنواره رسانه‌ای حبیب به معرفی هنرمندان این استان برای نسل جدید پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری ندای دانش به نقل گیل فام ، دکتر اسدالله عباسی در اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای حبیب با بیان اینکه در برگزاری مراسمات فرهنگی و هنری باید به شهدا و گسترش فرهنگ شهادت توجه شود، اظهار کرد:هنرمندانی همانند فرج الله سلحشور در قالب هنر و روایت شهادت و ایثار را به جهانیان معرفی کردند که جای تقدیر و سپاس دارد.

وی با اشاره به نقش برنامه‌های فرهنگی همانند جشنواره حبیب در اشاعه فرهنگ ایرانی اسلامی در جامعه گفت: می‌توان از طریق اجرای برنامه‌هایی مثل جشنواره رسانه‌ای حبیب به معرفی هنرمندان این استان برای نسل جدید پرداخت.

استاندار گیلان یکی  از اهداف و برنامه‌های دشمن را گسترش و نفوذ به کشور از طریق جنگ ترکیبی و نرم دانست و بیان کرد: دشمنان ایران  بی رحمانه ترین حملات‌ را از طریق جنگ ترکیبی و شناختی علیه نظام مقدس جمهوری ایجاد کردند، ولی می‌توان با اجرای برنامه‌های فرهنگی تمامی توطئه‌های استکبار را خنثی کرد.

دکتر عباسی با تاکید بر معرفی هنرمندان جوان در جامعه و نسل جدید تصریح کرد: در این مرز و بوم جوانان بسیار هنرمند در حوزه‌های هنری و فرهنگی وجود دارد که هر کدام دارای ایده های شگرف در حل مشکلات جامعه در عرصه‌های مختلف هستند ولی متاسفانه بعضا برخی از این افراد ناشناخته هستند.

 گفتنی است در پایان این مراسم از برگزیدگان سومین جشنواره رسانه‌ای حبیب تجلیل به عمل آمد.

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان

  • نویسنده : محمدحسن پیشداد