جزییات معافیت مشمولان دارای ۳ و ۴ فرزند و کسر خدمت سربازان متأهل
جزییات معافیت مشمولان دارای ۳ و ۴ فرزند و کسر خدمت سربازان متأهل

سرهنگ مهرداد پناهپوریان معاون وظیفه عمومی نیروی انتظامی استان اصفهان جزییات معافیت مشمولان غایب و غیر غایب دارای ۳ و ۴ فرزند از خدمت وظیفه عمومی را مطرحکرد.

سرویس دانشگاه پایگاه خبری ندای دانش ، معاون وظیفه عمومی نیروی انتظامی استان اصفهان جزییات معافیت مشمولان غایب و غیرغایب دارای ۳ و ۴ فرزند و بیشتر از خدمت وظیفه عمومی را بیان کرد و گفت برابر ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح از ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ تا پایان سال ۱۴۰۴ تمامی مشمولان غایب و غیرغایب و کارکنان وظیفه در حال خدمت که دارای ۴ فرزند و بالاتر هستند از خدمت نظام وظیفه معاف می‌شوند.

پناهپوریان اظهار داشت: مشمولان غایب و غیر غایب و کارکنان وظیفه در حال خدمت نیز که دارای ۳ فرزند بوده و سن آنان حداقل ۴۰ سال تمام است پس از طی دوره آموزش مقدماتی و تکمیلی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از انجام خدمت وظیفه عمومی معاف می‌شوند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: کسانی که شرایط مذکور را دارا هستند می‌توانند از اول خرداد ۱۴۰۲ با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ در سراسر استان درخواست معافیت خود را ثبت نمایند تا مراحل رسیدگی و صدور کارت معافیت برای آنان انجام شود.

سرهنگ پناهپوریان در خصوص کسر خدمت سربازان متأهل به ازای هر فرزند نیز گفت: بر اساس مصوبه ستاد کل نیروهای مسلح در راستای مشوق‌های لازم به منظور افزایش جمعیت به کارکنان وظیفه متأهل حین خدمت نیز علاوه بر ۲ ماه کسر خدمت تأهل، برای فرزند اول۳ماه، برای فرزند دوم ۴ ماه و برای فرزند سوم ۵ ماه کسر خدمت اعطا می‌شود.

  • منبع خبر : https://www.mehrnews.com/news/5788523