شهردار و رییس شورای اسلامی شهر لاهیجان از سوی فرماندار این شهرستان برای برگزاری جشنواره های مختلف تجلیل شدند.

به گزارش پایگاه خبری ندای دانش به نقل گیل فام ؛ ،فرهاد براتی، فرماندار لاهیجان با حضور در دفتر شهردار از مدیریت و  تلاش های رضا زنده دل، شهردار لاهیجان و محمد ایدرم رییس شورای اسلامی شهر به نمایندگی از سوی اعضای شورا برای برگزاری مطلوب جشنواره های چای و غدیر و ایجاد نشاط در بین شهروندان تقدیر و تشکر کرد.

فرماندار لاهیجان در این دیدار اظهار کرد: مدیریت شهری لاهیجان با برنامه ریزی خوب در کنار تلاش معاونان و کارکنان شهرداری با برگزاری جشنواره های چای و غدیر در جزیره استخر باعث نشاط در بین مردم و استقبال ۱۰ هزار نفری از این جشنواره ها شد که در سطح استان بی نظیر بود.

وی گفت: جای دارد از فضاسازی و تزیین شهر لاهیجان در دهه امامت و ولایت و عید غدیر امسال توسط شهرداری تشکر نمایم.

رضا زنده دل، شهردار لاهیجان هم در این نشست از حمایت فرماندار و اعضای شورای تأمین برای برگزاری جشن در مناسبت های مختلف قدردانی کرد.

در پایان این نشست فرهاد براتی، فرماندار لاهیجان با اهدای لوح تقدیر از زحمات و تلاش های رضا زنده دل، شهردار، محمد ایدرم، رییس شورای اسلامی شهر، امین رشیدی نژاد، معاون خدمات شهری، یاسر راحت طلب مدیر حراست شهرداری، مرتضی عالم، مدیر روابط عمومی فرمانداری و شاهین جهانگیربلورچیان، رییس اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری و مدیر جشنواره ها به دلیل برگزاری موفق جشنواره های فرهنگی و هنری در شهر لاهیجان و ایجاد نشاط اجتماعی و جلب رضایت شهروندان و مسافران در کنار توجه به توسعه و آبادانی شهر قدردانی کرد.