۳۵ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد کاشمر اهداء شد/ تا دو ماه آینده صف انتظار به صفر می‌رسد
۳۵ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد کاشمر اهداء شد/ تا دو ماه آینده صف انتظار به صفر می‌رسد

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کاشمر گفت: امروز 35 سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد اهداء شد و تلاش داریم تا دو ماه آینده با اهداء 68 سری کمک جهیزیه، تعداد افراد در نوبت به صفر برسند.

به گزارش پایگاه خبری ندای دانش ؛ مجید حسین زاده، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کاشمر در گفت‌و‌گو با خبرنگار ترشیز خوان؛ از اهداء ۳۵ سری جهیزیه به نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد شهرستان خبر داد و گفت: اهداء کمک جهیزیه به نوعروسان کمیته امداد در راستای محرومیت زدایی و ترویج ازدواج آسان انجام می‌شود.

حسین زاده افزود: تلاش داریم تا دو ماه آینده ۶۸ سری کمک جهیزیه دیگر به نیازمندان تحت پوشش اهداء کنیم و در این صورت تعداد نوعروسانی که از قبل در نوبت کمک جهیزیه ثبت نام کردند به صفر می‌رسد.

وی بیان داشت: این ۳۵ سری جهیزیه شامل اقلام  یخچال، ماشین لباسشویی، پنکه، تلویزیون و اجاق گاز است که امروز ۲۰ مردادماه به خانواده‌های نیازمند اهداء شد.

رئیس کمیته امداد کاشمر یادآور شد: از ابتدای سال تاکنون ۴۰ سری جهیزیه به ارزش هر سری ۴۰ میلیون تومان اهداء شده و در مجموع تا کنون یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان کمک جهیزیه به نوعروسان نیازمند شهرستان در قالب اقلام ذکر شده اهداء شده است.