حجت‌الاسلام سید محمد موحد داوطلب انتخابات مجلس دوازدهم شد + بیانیه
حجت‌الاسلام سید محمد موحد داوطلب انتخابات مجلس دوازدهم شد + بیانیه

به گزارش پایگاه خبری ندای دانش به نقل تجهیزنیوز , حجت‌الاسلام سید محمد موحد نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی داوطلب انتخابات مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده شد. سید محمد موحد اولین بیانه انتخاباتی خود را پس از ثبت نام اولیه صادر نمود . متن پیام به شرح زیر می باشد: بِسْمِ ٱللَّٰهِ […]

به گزارش پایگاه خبری ندای دانش به نقل تجهیزنیوز , حجت‌الاسلام سید محمد موحد نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی داوطلب انتخابات مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده شد.

سید محمد موحد اولین بیانه انتخاباتی خود را پس از ثبت نام اولیه صادر نمود .

متن پیام به شرح زیر می باشد:
بِسْمِ ٱللَّٰهِ ٱلرَّحْمَٰنِ ٱلرَّحِیمِ
وَقُلْ رَبِّ أَدْخِلْنِی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِی مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ سُلْطَانًا نَصِیرًا
انتخابات در جمهوری اسلامی ایران جلوه‌ای باشکوه از شور، شعور و مشارکت مردم و دوستداران این نظام مقدس است به عنوان یک دستاورد ارزشمند در جهت تبیین و تبلور مردم سالاری دینی و میدان تعیین حق حاکمیت مردم بر سرنوشت‌شان است.
بر همین اساس وظیفه ملی و دینی کارگزاران نظام و مردم عزیز است که هر کدام بر حسب وظیفه ذاتی ، با هر دیدگاه و سلیقه و عقیده ای چه بعنوان کاندیدا و چه حضور در پای صندوق های رای ، مشارکت بالایی را رقم بزنند.
این ایام که با پیش ثبت نام انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی همراه است به حرمت سال‌ها اعتماد و محبت مردم نجیب شهرستان های کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده بویژه جوانان عزیز ، در این چند ماه بزرگوارانه پیام لطفشان را به بنده حقیر رساندند و نخبگانی که از هر صنف ، طبقه و خواستگاه ؛ خواهان حضور مجدد خادم خودشان در انتخابات مجلس شورای اسلامی بودند .
از آنجاییکه بزرگ‌ترین سرمایه معنوی اینجانب در طول این همه سال اعتماد و همراهی این مردم فهیم بوده ( که خود را برای همیشه مدیونشان می‌دانم )این مهم را به جا آورده ام ؛ چرا که باور قلبی و اعتقاد راسخ دارم، اگر در راه خدمتگذاری به مردم از آبروی خود نیز بگذریم، رواست.
در طول دوره خدمتگزاری و انجام وظایف نظارتی و تقنینی در مجلس شورای اسلامی، همواره کوشیدم به آرمانهای امام راحل(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری پایبند باشم و از حقوق ملت دفاع کرده و آنطور که باید کهگیلویه بزرگ را به عزت و توسعه پایدار برسانم و توانسته باشم رضای خداوند و رضایت مردم را جلب کرده باشم.
بر خود وظیفه می‌دانم از عموم مردم که در ادوار مختلف از اینجانب صادقانه حمایت نموده، بویژه خانواده‌های معظم شهداء و ایثارگران عزیز و شهروندان فهیم که در همه مراحل حقیر را همراهی نموده‌اند، سپاسگزاری نمایم.
قطعاً زبان و قلم اینجانب از شکرگزاری نعمت‌های بیکران الهی و الطاف شما مردم عزیز عاجز است.
امیدوارم مردم انقلابی شهرستانهای کهگیلویه بزرگ، با حضور پرشور خود در انتخابات ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ یکبار دیگر حماسه سیاسی خلق نمایند . ( انشالله )
در پایان برای یکایک مردم شریف، یاران ، دوستان ، و جوانان فهیم و انقلابی کهگیلویه بزرگ ؛ سلامتی ، توفیق روز افزون و آرزوی سربلندی ، عاقبت به خیری از خداوند منان خواستارم.