تسهیلات ویژه پلیس برای ترخیص وسایل نقلیه توقیفی در هفته انتظامی
تسهیلات ویژه پلیس برای ترخیص وسایل نقلیه توقیفی در هفته انتظامی

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان از ارائه تسهیلات و تمهیدات ویژه برای ترخیص خودرو و موتورسیکلت‌های توقیفی به مناسبت هفته انتظامی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ندای دانش به نقل گیل فام , سرهنگ امیر طالبی در گفت‌وگو با خبرنگاران در تشریح این خبر اظهار کرد: به مناسبت فرارسیدن هفته انتظامی، تسهیلات و تمهیدات بسیار ویژه‌ای برای ترخیص وسایل نقلیه توقیفی در نظر گرفته شده است و در این طرح که از ۱۳ تا ۲۰ مهر ماه اجرا می‌شود، شرایط تقسیط جرائم رانندگی با پرداخت ۵۰ درصد سوابق امکان‌پذیر خواهد بود.

وی با بیان اینکه در این مدت برای خودروهای توقیفی فاقد بیمه ‌نامه با هماهنگی شرکت‌های مربوطه، امکان ترخیص این وسایل نقلیه توقیفی با بیمه یک ماهه فراهم شده است، افزود: همچنین افراد فاقد گواهینامه موتورسیکلت می‌توانند برای ثبت نام در طرح اعطای گواهینامه آسان به سایت www.iranianmotorco.ir  مراجعه کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان گفت: مالکان وسیله نقلیه بدون نیاز به حضور در مراکز پلیس راهور یا دفاتر پلیس ۱۰+ می‌توانند به صورت کاملا غیر حضوری و با استفاده از برنامه کاربردی پلیس من نسبت به ترخیص وسایط نقلیه خود اقدام کنند.