اعضای معتمدین هیات اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در شهرستان بهمئی انتخاب شدند.

سرویس وب گردی پایگاه خبری ندای دانش ؛ فرماندار بهمئی گفت: اعضای معتمدین هیات اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان انتخاب شدند.

علی محمدی با بیان اینکه، بر اساس زمان ابلاغی ستاد انتخابات کشور، پس از فرایند پیش ثبت‌نام، هیأت‌های اجرایی و نظارت انتخابات ، برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور نمایندگان اقشار مختلف جامعه در حوزه انتخابیه تشکیل و بر اساس آن معتمدان اصلی و علی‌البدل انتخاب شدند.

وی در این جلسه به اهمیت برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور امسال اشاره کرد و افزود: باید زمینه مشارکت آحاد مردم در این عرصه مهم فراهم شود.

فرماندار بهمئی افزود: در این نشست از ۳۵ نفر دعوت شده در شهر لیکک ۸ نفر به عنوان معتمد و عضو هیات اجرایی اصلی شهرستان انتخاب شدند.

محمدی ادامه داد: بر اساس قانون اعضای هیأت‌های اجرایی شامل هشت نفر معتمد اصلی و پنج نفر معتمد علی البدل و نماینده حقوقی و رئیس ثبت احوال به ریاست فرماندار شهرستان یا بخشداران بخش‌های مستقل بوده که پس از تأیید ۳۰ نفر از معتمدین از سوی هیأت نظارت و برگزاری انتخابات تشکیل شدند.

وی گفت: در بهمئی با توجه به نقشه راه برگزاری انتخابات که از گذشته تدوین شده است و با محوریت و در نظر گرفتن چهار راهبرد مورد تاکید مقام معظم رهبری برنامه‌های جامعی تدوین شده است.

با رأی معتمدان، افراد زیر در سه بخش مرکزی ، ممبی و سرآسیاب یوسفی به عنوان اعضای اصلی هیأت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری انتخاب شدند.

 

بخش مرکزی

 

مهرعلی جوخ پور

وحید چامپور

شاهرخ مومنی

محمد سعید پایا

خداخواست شریعتی

سید عبدالرضا موسوی

رحم خدا دهقان

اسحاق خوب نژاد

 

بخش ممبی

 

سید راه علی انصاری

مهرعلی راغی

علی جان محسنی نسب

اسحاق جودان

علی پناه خوبی زاده

فریبرز امیری دوست

محمد حسین مومنی نسب

حبیب الله درخشان

 

بخش سرآسیاب یوسفی

 

احمد غلامی

زمان کرمپور

هیبت الله پناهی

کیان کریمی

سعید ندیمی

غلامعلی مرادپور

محمد سعید حکیمی

جلال فتحی

مسلم مختاری

  • نویسنده : محمدحسن پیشداد