برگزاری بیست و نهمین المپیاد علمی دانشجویی
برگزاری بیست و نهمین المپیاد علمی دانشجویی

جمعه ۳۱ فروردین 1403 بیست و نهمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود.

سرویس دانشگاه پایگاه خبری ندای دانش؛ آزمون بیست و نهمین المپیاد علمی دانشجویی کشور کلیه رشته ها راس ساعت ۸ صبح روز جمعه مورخ ۳۱ فروردین ماه جاری آغاز خواهد شد. داوطلبان باید حداقل نیم ساعت قبل از شروع آزمون در محل دانشگاه تربیت مدرس حضور داشته باشند.

داوطلبان بیست و نهمین المپیاد علمی دانشجویی کشور  برای اطلاع از برنامه زمانبندی مواد امتحانی اینجا را کلیک کنند.

همراه داشتن مدرک شناسایی معتبر (شناسنامه یا کارت ملی) الزامی است. از ورود افراد با علائم بیماری سرماخوردگی و مشابه آن جلوگیری به عمل خواهد آمد.

امکان اسکان یا پذیرایی از همراهان داوطلبان بیست و نهمین المپیاد علمی دانشجویی کشور  فراهم نیست. لذا از آوردن همراه جدا خودداری شود.

در طول آزمون بیست و نهمین المپیاد علمی دانشجویی کشور  (صبح و عصر) پک پذیرایی شامل آب، آبمیوه و کیک؛ و برای وعده ناهار، غذای گرم ارائه خواهد شد.

از آنجا که کارت ورود به جلسه بیست و نهمین المپیاد علمی دانشجویی کشور توزیع نخواهد شد، داوطلبان شماره صندلی و محل آزمون خود را حتما از جدول پیوست مشاهده و یادداشت نمایند و همراه داشته باشند.

آزمون بیست و نهمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در محل دانشگاه تربیت مدرس واقع در تقاطع بزرگراه شهید چمران و جلال آل احمد برگزار می شود. داوطلبان در صورت نیاز به منشی مراتب را حداکثر تا تاریخ امروز ۲۸ فروردین  ماه ۲۸ به شماره ۸۲۸۸۳۰۶۲ یا ۸۲۸۸۳۲۱۹ اعلام کنند.

داوطلبانی که محل آزمون آنها در ساختمان فنی و مهندسی است، برای تحویل وسایل و تلفن همراه به کیفداری شماره ۱ و داوطلبانی که محل آزمون آنها سالن ورزش شماره ۱ است، به کیفداری شماره ۲ مراجعه و سپس با همراه داشتن کارت ملی یا شناسنامه به محل آزمون خود مراجعه نمایند.

  • نویسنده : علی پیشداد
  • منبع خبر : ایسنا