دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد به مدت ۲ هفته تعطیل شد
دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد به مدت ۲ هفته تعطیل شد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد بر اساس بخشنامه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر محدودیت‌های مشاغل به مدت ۲ هفته تعطیل شد.

به‌ گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مشهد، با توجه به مصوبه ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا و دستورالعمل اعلامی دولت دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد اطلاعیه‌ای به این شرح صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع استادان‌ و دانشجویان محترم می‌رساند براساس‌ بخشنامه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر محدودیت های مشاغل بند سه که دانشگاه‌ها را نیز شامل می‌شود، از تاریخ شنبه نخستین روز‌ آذر تا جمعه ۱۴ آذر به مدت دو هفته هرگونه پاسخگویی حضوری و مراجعه دانشجویان و استادان محترم به دانشگاه آزاد اسلامی مشهد ممنوع و همه اماکن دانشگاه تعطیل است.

در بخش‌ دیگری از این اطلاعیه آمده است: کلاس‌های مجازی، سامانه آموزشیار و دیگر سامانه‌ها درباره‌ اقدامات مربوطه فعال هستند و شماره تلفن‌های‌ اداره درآمد شهریه ۳۶۶۳۷۱۸۶، اداره فارغ‌التحصیلان ۳۶۶۱۱۶۰۳، اداره امتحانات ۳۶۶۲۰۲۶۴و اداره ثبت نام ۰۹۱۵۰۰۸۹۴۴۱ – ۳۶۶۲۱۰۱۴
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی (در ساعات اداری از ۸:۳۰ تا ۱۳:۳۰ به‌غير از روزهای‌ پنجشنبه و جمعه) پاسخگوی سئوالات مراجعان است.