تمدید مجدد انتخاب رشته متقاضیان رشته های با کنکور دانشگاه آزاد اسلامی سال ۱۴۰۰
تمدید مجدد انتخاب رشته متقاضیان رشته های با کنکور دانشگاه آزاد اسلامی سال ۱۴۰۰

انتخاب رشته متقاضیان رشته های با کنکور دانشگاه آزاد اسلامی (به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی ) تا ساعت 24 روز دوشنبه 15 شهریورتمدید شد،داوطلبان با استفاده از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه و کد ملی به سامانه www.azmoon.org وارد شده و پس از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر یکصد رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام نمایند.

انتخاب رشته متقاضیان رشته های با کنکور دانشگاه آزاد اسلامی (به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی ) تمدید شد.

روابط عمومی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اعلام کرد:کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی می­ باشند( به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داورسازی و دامپزشکی) می توانند کماکان تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۱۵ شهریور به سامانه  www.azmoon.org  مراجعه و نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. داوطلبان لازم است با استفاده از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه و کد ملی به سامانه وارد شده و پس از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر یکصد رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام نمایند.

داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی در گروههای هنر و زبان خارجی شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند در صورت تمایل رشته/ محل های این گروه را در میان انتخاب های یکصدگانه خود منظور نمایند.

داوطلبانی که رشته/ محل مورد نظر خود را در دفترچه رشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نمی یابند ، توجه داشته باشند که بیش از ۹۵ درصد رشته / محل های دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون هستند که در صورت تمایل با مراجعه به سامانه  www.azmoon.org  می­ توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

داوطلبان لازم است ابتدا از وجود رشته / محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس اقدام به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه کنند.